برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله جایابی بهینه SVC در شبکه انتقال، با اهداف بهبود پایداری استاتیکی ولتاژ و کاهش قدرت بازار راکتیو word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله جایابی بهینه SVC در شبکه انتقال، با اهداف بهبود پایداری استاتیکی ولتاژ و کاهش قدرت بازار راکتیو word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله جایابی بهینه SVC در شبکه انتقال، با اهداف بهبود پایداری استاتیکی ولتاژ و کاهش قدرت بازار راکتیو word ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله جایابی بهینه SVC در شبکه انتقال، با اهداف بهبود پایداری استاتیکی ولتاژ و کاهش قدرت بازار راکتیو word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس ملی علوم مهندسی، ایده های نو (8)
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
سید امید قافله باشی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، قزوین، ایران
حسین رحمانی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، قزوین، ایران

چکیده:
توان راکتیو یکی از سرویس های جانبی شبکه برق به شمار می رود که نقش مهمی در بهبود پایداری ولتاژ در سیستم قدرت بازی می کند. در سیستم های قدرت مدرن که همواره تحت استرس بهره برداری می شوند، پایداری ولتاژ اهمیت بیشتری پیدا می کند، بنابر این می بایست تا جایی که ممکن است حاشیه پایداری ولتاژ افزایش یابد. در این مقاله، مکان و ظرفیت بهینه SVC به منظور بهبود پایداری استاتیکی ولتاژ و کاهش قدرت بازار راکتیور به طور همزمان تعیین شده است. بدین منظور دو شاخص، شاخص پایداری استاتیکی ولتاژ به عنوان شاخص فنی و شاخص قدرت بازار راکتیو به عنوان شاخص اقتصادی، در نظر گرفته شده است. مسئله بهینه سازی نهایی با استفاده از الگوریتم اشتراک اطلاعات، حل شده و نتایج حاصل از آن نیز با الگوریتم ژنتیک مقایسه شده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید